No category

با کافه حیوانات سرتاسر جهان آشنا شید

دانلود پایان نامه

با وجود پیشرفت های امروزی، آدم همیشه تلاش در تعامل با محیط دور و بر خود داشته. همراه سایت ما باشین تا با کافه هایی که دره ها رو به روی حیوانات هم گشوده ان، آشنا شید.

مقاله های در رابطه:

  • هتل هایی در قلمروی حیوانات
  • عجیب ترین رستورانای جهان

پیشرفت و پیشرفت های رو به رشد زندگی دلیل دوری بشر از طبیعت و محیط دور و بر خود شده. از طرفی آدم همیشه در تلاش واسه تعامل و رابطه هرچه بیشتر با این عوامل بوده. با کمی چاشنی خلاقیت می توان راه های زیاد و مختلفی رو واسه این موضوع متصور شد. این روزا یکی از همین راه ها که در خیلی از شهرهای جهان به کار گیری کرده می شه، کافه های حیوانات هستن.

خلاقیت-خلاقانه

کافه حیوانات

کافه ی حیوانات، کافه ایه که علاوه بر پذیرایی از مشتریان، حیوانات خونگی و کوچیک رو هم در خود جای داده تا به گونه ای هم فال باشه و هم تماشا! مشتریان در این کافه ها می تونن علاوه بر صرف سفارش خود، در کافه با این حیوانات که عموما گربه هستن، بازی کنن. در ادامه به معرفی تنها چند نمونه از این کافه ها پرداخته ایم.

کرامبز ان ویسکرز

کافه حیوانات کرامبز

اولین کافه گربه ای که در لس آنجلس احداث شد، کافه ی «کرامبز ان ویسکرز» (Crumbs & Whiskers) بود. این کافه همه ی مشخصات یه کافه ی آمریکایی رو داره، هم اینکه اون که گربه های کوچیک و بزرگی در اون جولان می بدن. بعضی از این گربه ها اقامتگاه های جداگونه و مخصوص خود رو دارن و بعضی به طور دائم در این کافه زندگی می کنن.

تماری نو اوچی

کافه حیوانات تماری

در قلب توکیو شاید یکی از فانتزی ترین کافه حیوانات جهان قرار داره. کافه ی «تماری نو اوچی» (Temari no Ouchi) با دکوری جذاب و فانتزی پذیرای علاقه مندان و البته گربه هاس. گربه های زیاد این کافه از در و دیواره ها و تزیینات این کافه بالا می روند و مشتریان رو محاصره می کنن.

کت

کافه حیوانات کت

در شهر «کولومبوس» (Columbus) در ایالت اوهایو آمریکا کافه ای قرار داره که با بهترین قهوه ها و شیرینی ها از مشتریان پذیرایی می کنه. از طرفی «کت کافه» (Cat Cafe) دائم مراسم مختلفی رو همراه با جمع بیاری گربه های زیاد از کلینیک ها برگزار می کنه.

ریکی

کافه حیوانات ریکی

کافه «ریکی» (Ricky Café) در شهر «سندای» (Sendai) ژاپن هستش. فرق این کافه با کافه هایی که تا الان نام بردیم اینه که ریکی حیواناتی غیر از گربه رو در خود جای داده. عموما بیشتر این حیوانات رو جغدها تشکیل داده ان ولی دیگه حیوانات کوچیک مثل طوطی هم در اون پیدا می شه.

ماف

کافه حیوانات ماف

بازم در ژاپن، این بار در شهر «سوکوبا» (Tsukuba)، در یکی از مراکز خرید این منطقه کافه «ماف» (Moff Cafe) قرار داره که جای اختصاصی رو واسه گربه ها کنار گذاشته. مشتریان می تونن هم زمان با صرف نوشیدنی و خوراکی خود با این گربه ها بازی کنن.

کت تاون

کافه حیوانات کت تاون

شاید تعجب کنین اما با ساخته شدن مرکز نگهداری «کت تاون» (Cat Town) در سال ۲۰۱۱ در اوکلند کانادا، اندازه ۴۲٪ کاهش در مرگ ومیر گربه های این منطقه دیده شد. در کنار همه خدمات اختصاصی واسه گربه ها، کافه ای هم واسه مشاهده و تعامل با اون ها ساخته شده.

هری

کافه حیوانات هری

واسه آخرین مورد هم دوباره به توکیو باز می گردیم؛ شهری که کافه «هری» (Harry Cafe) رو در خود جای داده. با پیدایش کافه های گربه ای زیاد در توکیو، این کافه عزمشو جزم کرد که از جوجه تیغی ها و خرگوش ها پذیرایی کنه. هری در اول یه مغازه بود اما با مشاهده ی علاقه ی مردم عزمشو جزم کرد کافه ای کوچیک رو در همون محل برپا کنه. در این کافه امکان خریداری حیوان ها هم هست.

92

پاسخی بگذارید