No category

با طولانی ترین نیمکت دنیا آشنا شید

دانلود پایان نامه

خسته و کوفته از یه پیاده روی طولانی در پارک برگشته اید و به دنبال جایی واسه نشستن می گردید، اما همه نیمکت های کوچیک و جمع و جور پارک اشغال شده ان. نگاهی به دور و بر می اندازید و با خود فکر می کنین به جای هر کدوم از این فضاهای خالی، می تونست یه نیمکت قرار داشته باشه. با سایت ما همراه باشین تا چگونگی اون رو به شما نشون بدیم.

مقالات در رابطه:

    • ۵ پارک ملی در بریتانیا
    • ۱۰ قلعه حیرت انگیز در بریتانیا

در روزای گرم تابستون که بیشتر خونواده ها پارک ها رو واسه تفریح عصرگاهی خود انتخاب می کنن، حتما براتون پیش اومده که در راه جست و جوی یه نیمکت خالی، درست خسته و کلافه شید و آرزو کنین که ای کاش این نیمکت ها کمی جادارتر بودن. حتما امیدوار می شید اگه بشنوین که در شهر کوچیکی از انگلستان، این آرزوی شما برآورده شده. در کنار ساحل این شهر، هیچکی بدون جایی واسه نشستن باقی نمی موند. 

بزرگترین نیمکت

طولانی ترین نیمکت بریتانیا که می توان گفت طولانی ترین نیمکت جهان هم حساب می شه، در ۳۰ام جولای سال ۲۰۱۰ میلادی در منطقه ی لیتل همپتون از وست ساسکس واسه همه مردم رونمایی شد. این نیمکت اسرارآمیز که می تونه بیشتر از ۳۰۰ نفر رو در خود جای دهد در منطقه ی تفریحی لیتل همپتون و مشرف به ساحل بی مثل شهر به نام بلو فلگ جای داره.

نیمکت

نیمکت

این نیمکت درست مثل یه کرم غول پیکره که در سرتاسر این منطقه ی تفریحی پیچ و تاب خورده. چراغ ها رو دور زده، پشت سطل های زباله خم شده، بعضی وقتا خودشو مثل یه اردک در خاک فرو برده تا رابطه بین ساحل و جنگل سبز پشت سرش رو از بین جنگ.

بزرگترین نیمکت دنیا

بزرگترین نیمکت

این نیمکت که طولی برابر با ۳۲۴ متر داره، از هزاران تیکه چوب سخت و محکم تشکیل شده که از جاهای مختلفی مثل بقایای موج شکن های قدیمی که از سطح زباله جون سالم به در برده ان، جمع بیاری و به یکدیگر وصل شده ان. این تیکه چوب ها که با رنگ های نورانی و خوشگل رنگ آمیزی شده ان، آماده ان تا هر کجا که ساحل اقتضا کنه، خم و راست شن. مثل ی این نقاط حساس، می توان به دو پناهگاه بزرگ اشاره کرد که داخل اونا، بزرگ ترین نیمکت جهان مجبوره خودشو خم کنه و به شکل حلقه ای در بیاد و از دیوار بالا بره و دوباره به پایین برگرده. همچین چیزی، شک نداشته باشین منظره ای بسیار دیدنی رو جفت و جور آورده.

نیمکت بزرگ

نیمکت حلقه

این نیمکت، بیشتر مثل به یه اثر هنری و کار مهندسی شده ی دقیقه که به وسیله یه شرکت طراحی بسیار برجسته به نام استودیو ویو که جوایز زیادی رو تا حالا به خود اختصاص داده، طراحی شده و به کمک علم آموزان مدرسه، مردم محلی، صاحبان تجارت و سازمان ها به مرور ساخته شده.

92

دیدگاهتان را بنویسید